11.07.2018/08:02

Sieć sklepów Hitpol ma nową stronę internetową

Hitpol wdrożył nową stronę internetową. Sieć sklepów liczy na to, że po zmianach witryna będzie przejrzystsza zarówno klientów, jak i franczyzobiorców, w tym tych potencjalnych.

Na zaktualizowanej stronie Hitpolu, dostępnej pod adresem hitpol.pl, znaleźć informacje o najnowszych promocjach, otwarciach sklepów i nowościach w sieci. Klienci mają także możliwość sprawdzenia, ile zgromadzili punktów w Programie Dobrego Klienta. Już wkrótce pojawią się również dedykowane klientom konkursy.

Na nowej witrynie rozbudowano o kalendarium podstronę informującą o historii Hitpolu. Rozwinięto także podstronę przedstawiającą ofertę placówek sieci. Pojawiły się także całkiem nowe moduły, jak blog i porady kuchenne - lista zawiera przepisy nie tylko pochodzące z ulotek sieci "Kulinarna Uczta", ale także zupełnie nowe.

Na stronie można znaleźć miejsce dla dostawców oraz franczyzobiorców - zarówno obecnych, jak i potencjalnych, zainteresowanych ewentualną współpracą. Rozbudowana została też podstrona "Znajdź sklep", która umożliwia internautom łatwe i szybkie wyszukiwanie lokalizacji placówek sieci Hitpol.

Hitpol to polska sieć handlowa, która już od 2000 roku zrzesza placówki handlowe na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Pod szyldem sieci Hitpol znajduje się ponad 120 sklepów. Średnia powierzchnia sklepu wynosi 149 mkw., a średnia liczba asortymentu to ponad 8 500 produktów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.