24.05.2017/11:18

Sieć Smyk przeprowadza się na Mokotów

Sieć sklepów Smyk została najemcą 6000 mkw. powierzchni biurowej w budynku D48, realizowanym przez Penta Investments na warszawskim Mokotowie.

Siedziba sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla dzieci wynajmie powierzchnie na dwóch kondygnacjach mokotowskiego biurowca D48. Firma przeprowadzi się do nowego budynku w marcu 2018 roku. 

Biurowiec D48 zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Postępu, to pierwszy nieruchomościowy projekt Penty w Polsce.

- Fundamentem dynamicznego, międzynarodowego rozwoju Smyka i naszego sukcesu są ludzie, zarówno ci pracujący w naszych sklepach i lokalnych biurach, jak i w siedzibie głównej. Wraz z rozwojem biznesu systematycznie zwiększamy zatrudnienie, a co za tym idzie potrzebujemy coraz więcej przestrzeni biurowej dla naszego zespołu. Zlokalizowane w nowoczesnym budynku nowe biuro umożliwi nam zapewnienie komfortowych warunków nie tylko naszym obecnym, ale także i przyszłym pracownikom. Jestem przekonany, że przyjazne, innowacyjne biuro, które właśnie projektujemy będzie od przyszłego roku kolejnym atutem Smyka jako pracodawcy – powiedział Marek Janeczko, COO, członek zarządu Smyk Group.

Realizacja biurowca D48 przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończenie budowy zaplanowano w sierpniu br., a rozpoczęcie użytkowania jest planowane na początek października br. Łączna wartość inwestycji wyniesie około 45 mln euro. 

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Obecnie firma zarządza 140 punktami handlowymi zlokalizowanymi w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również poza granicami Polski – w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii, a produkty marek własnych Cool Club i Smiki są dostępne także poza Europą. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.