04.09.2020/15:02

Sieć Spar rusza z ostrą akcją promocyjną i mocno obniża ceny

Sieć sklepów Spar rusza z akcją promocyjną, w ramach której  od 2 do 8 września w sklepach Spar, Eurospar oraz Spar Express klienci mogą skorzystać z mocnych obniżek cen na wybrane produkty, m.in.: mięso mielone (8,49 zł za opakowanie), ziemniaki (0,69 zł za kg), kawę (Woseba Mocca Fix Gold w 5,99 zł za kg) czy płyn do mycia naczyń Fairy (5,49 zł za opakowanie).

The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także