29.10.2018/14:05

Sieć Stokrotka ma już 500 sklepów

28 września ubiegłego roku Stokrotka świętowała otwarcie 400. sklepu w Rykach. Dokładnie rok później, w miejscowości Krzczonów w woj. lubelskim, odbyło się uroczyste otwarcie 500. sklepu sieci.

Asortyment Stokrotki w Krzczonowie dostosowany został do potrzeb klientów. Oprócz działów typowo spożywczych, sklep ma rozbudowaną ofertę artykułów przemysłowych. Przy ladzie tradycyjnej klienci mogą kupić mięso i wyselekcjonowane wędliny od lokalnych i ogólnopolskich dostawców, sery oraz produkty garmażeryjne. Na stoisku piekarniczym znajdą natomiast wybór pieczywa i ciast od lokalnych piekarzy, a także pieczywo wypiekane na miejscu ze świeżego surowca.

Obsługę sklepu w większości stanowią mieszkańcy gminy. Kadra kierownicza została wyłoniona na drodze awansów wewnętrznych.

- Otwarcie 500-setnego sklepu świadczy o dynamicznym rozwoju naszej firmy i jest dla nas powodem do ogromnego zadowolenia. Zależy nam na tym, aby być jak najbliżej swoich konsumentów, dlatego nie zwalniamy tempa otwarć nowych placówek detalicznych i jeszcze do końca tego roku chcemy posiadać około 560 sklepów w całej Polsce – zapowiada Dariusz Kalinowski, prezes zarządu Stokrotka Sp. z o.o. w Lublinie.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Zaciekawiony 29.10.2018

    Razem z SANO ?

  • gutyj 29.10.2018

    najbardziej beznadziejna sieć handlowa w Polsce, nuda i jeszcze raz nuda i drożyzna

  • bakbar 29.10.2018

    jak się zmruży oczy i spojrzy to wygląda to to jak dino

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.