28.08.2018/14:48

Sieć supermarketów Bio Family wchodzi do Wrocławia

Oficjalne otwarcie sklepu z ekologiczną żywnością Bio Family we Wrocławiu, przy ul. Romana Dmowskiego 8 (Kępa Mieszczańska), odbędzie się w sobotę 15 września o godzinie 9.00.

Ekologiczny supermarket w tym dniu będzie czynny do 21. Godziny otwarcia sklepu od poniedziałku do piątku godz. 8 - 22, sobota 9 - 21 i w każdą niedzielę (niehandlowe również) 10 - 20.

Będzie to trzeci już supermarket rozwijanej przez rodzinę Świtalskich sieci Bio Family. Przypomnijmy, że pierwszy powstał w Poznaniu, a drugi znajduje się w Swarzędzu.

W supermarketach Bio Family można znaleźć wyłącznie ekologiczne produkty (ponad 6 tys.), które posiadają europejski certyfikat żywności ekologicznej oraz europejskie certyfikaty ekologicznych kosmetyków i środków czystości. W tym duży wybór ekologicznych produktów wegańskich, wegetariańskich, bezglutenowych, bez laktozy i bez cukru rafinowanego.

Są to m.in. ekologiczne warzywa i owoce, mięso i wędliny, sery i nabiały, świeże pieczywo, przyprawy, kawy i herbaty, artykuły spożywcze dla dzieci i niemowląt, kosmetyki i środki czystości.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Gonzo 29.08.2018

    Skończą jak Małpka i Czerwona Torebka

  • klient 29.08.2018

    ulicy Romana Dmowskiego? wstydziliby się tak nazywać ulice

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.