22.05.2017/14:30

Sieć Topaz uruchomi sklep internetowy

Sieć sklepów Topaz chce uruchomić w III kw. 2017 r. sklep internetowy, który będzie działał w systemie Click&Collect (Zamów i Odbierz). Jak podkreślają przedstawiciele sieci będzie, to pionierskie rozwiązanie w regionach, w których działają sklepy podlaskiej sieci.

Jak zapewniają reprezentanci firmy Topaz nie wychodząc z domu, przy kilkukrotnym kliknięciu myszą, będzie można dowolnie skompletować swój koszyk zakupowy. „To my za ciebie przejdziemy po sklepie, wybierzemy najlepszej jakości wybrane produkty i przygotujemy je do szybkiego odbioru. Wszystko łatwo, szybko i przyjemnie w trosce o Twój cenny czas” – zachwalają nową usługę przedstawiciele sieci z Podlasia.   

Sieć Topaz działa na terenie czterech województw: mazowieckim, podlaskim, lubelskim i warmińsko–mazurskim. Obecnie firma zarządza siecią ponad 100 sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.