12.04.2022/10:39

Sieci Intermarché i Bricomarché inwestują w lepszą obsługę i nowy system kasowy

Grupa Muszkieterów zainwestowała w nowe rozwiązania technologiczne dla swoich sieci Intermarché i Bricomarché. Grupa prowadzi prace nad wymianą systemu kasowego we wszystkich supermarketach na najnowocześniejszy na polskim rynku, umożliwiający lepsze spełnianie potrzeb klientów oraz samych sklepów. Dodatkowo przeznaczyła do tej pory 15,4 mln złotych na zakup nowych serwerów i stacji roboczych.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Igo 14.04.2022

    jak dadzą znowu system do pracy made in france tylko w wersji 2.0 to idź pan w krzaki

  • Yeti 12.04.2022

    No w końcu!!! W końcu nowoczesność zajrzy pod strzech tej "średniowiecznej" sieci😁. Kasy samoobsługowe to dziś podstawa w sklepie typu supermarket, nie mówiąc już o innych udogodnieniach które umożliwiają nowoczesne systemy kasowo-magazynowe.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także