12.09.2018/14:48

Sinsay dołączył do najemców Lublin Plaza

Do grona najemców Lublin Plaza, galerii z portfolio sieci Klépierre w Polsce, dołączyła nowa marka. 11 września br. w centrum otwarty został nowy salon marki Sinsay. Lokal mieści się na I piętrze i ma powierzchnię 361 mkw.

W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych oraz 8-salowe kino Cinema City. W Lublin Plaza obecne są marki premium m.in.: Kazar, Simple, Deni Cler, Tous, Pandora, a także szereg sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved i Mohito.

Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.