24.04.2014/12:29

Sklep Livio w Lesznie

Właścicielka Ewa Karwatka otworzyła już trzecią placówkę z siecią franczyzową LD Holding.

Dwa pierwsze sklepy prowadzi sama ( 130 mkw. w Buczu i 200 mkw. w Lipnie) z kolei trzecią placówką w Lesznie zarządza razem z córką. Kolejny raz zaufała Sieci Livio. Otwarta w połowie kwietnia placówka ma ponad 260 mkw. powierzchni handlowej i ponad 6500 SKU w ofercie, w tym szeroką gamę produktów świeżych. Sklep zapewnia wypiekane na miejscu pieczywo i ma dwa stanowiska kasowe. Sieć Livio należy do grupy LD Holding, której właścicielem jest Grupa Kapitałowa Specjał. Franczyza LD liczy ponad 1220 sklepów.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ptak 19.12.2014

    260 mkw to chyba przesada. Jest max 120 . Co do ilości a zarazem dostępności towaru w tym sklepie to jakaś porażka . Latem piwo jest ale tylko ciepłe bo szkoda prądu na lodówki o papierosy lepiej nie pytać bo też nie ma a jak już są to jak zwykle ostatnia paczka albo będą jutro tzn. najszybciej za kilka dni jak szefowa dowiezie ( jeśli w ogóle dowiezie ) Dostępność innego towaru pierwszej potrzeby to też nieporozumienie .Jeśli już coś jest w pojedynczych ilościach . Co do cen to zabijają . Ostatnio ( 17 12 2014 ) to już nawet codziennych gazet nie ma . Zastanawiam się po co komu taki sklep w który oprócz obsługi nie ma nic . Proponuję sklep przerobić na hurtownie AGD skoro już jest tam hurtownia zabawek . Po co my mieszkańcy mamy łudzić się nadzieją że mamy w pobliżu sklep w którym tak naprawdę nic nie ma . Kolejny problem to zmiana czasu otwarcia sklepu . Temat nie do ogarnięcia . Jak już zapamiętasz to i tak po jakimś czasie go zmienią . Jednym słowem nie polecam totalna porażka . Był kiedyś pawilon Hromada i było ok jest Livio nie ma nic .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.