26.04.2017/08:56

Sklep Polomarketu w Kole od nowa

Polomarket otwiera kolejny sklep po remoncie. Placówka polskiej sieci zlokalizowana w Kole przy ul. Niezłomnych 12 jest przestronniejsza, ładniejsza, a przede wszystkim bardziej komfortowa. Otwarcie zmodernizowanego obiektu nastąpiło 26 kwietnia o godzinie 8.00.

W Polomarkecie w Kole zmieniła się przede wszystkim sala sprzedaży, która dzięki remontowi zyskała nowy wystrój. Wymieniony został też sprzęt chłodniczy, lada mięsna oraz wyposażenie stoiska z owocami i warzywami, zgodnie z nowymi standardami wyposażenia sklepów prowadzonych przez firmę.

– To kolejny starszy sklep naszej sieci poddany modernizacji. Jak zwykle powodem przeprowadzenia remontu jest przede wszystkim komfort naszych klientów. W przypadku sklepu w Kole remont trwał tylko tydzień i mamy nadzieję, że nie był zbyt dużą uciążliwością dla stałych bywalców  – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

W placówce po remoncie tradycyjnie prowadzona jest sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych.Szczególnie bogata jest oferta produktów świeżych. Sieć zapewnia klientom duży wybór owoców, warzyw, nabiału, ciast, a także wędlin i mięsa, porcjowanego, krojonego i pakowanego na życzenie klienta.

Zadbano o to, by zapewnić odpowiednie warunki osobom niepełnosprawnym i matkom z wózkami dziecięcymi, dlatego w obu sklepach progi są odpowiednio obniżone, a boksy kasowe szerokie. Osoby przyjeżdżające autami mają do dyspozycji parking na 20 samochodów. Ponadto, w tym samym budynku znajdą się salonik prasowy i apteka.

Polomarket to blisko 290 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.