04.06.2018/08:23

Smak beztroski - nowa komunikacja producenta ciast pakowanych Dan Cake

LIDER PODSUWA WYGODNE ROZWIĄZANIA

Dla lidera rynku ciast pakowanych w Polsce wszystkie powyższe „odkrycia” były podstawą do stworzenia nowej platformy komunikacji.

Pod hasłem „Smak beztroski” chcemy oddawać konsumentom bezcenny czas, z którym będą mogli zrobić, co zechcą. Proponujemy gotowe i wygodne rozwiązania stanowiące odpowiedź na dylemat, co postawić na stole, kiedy spodziewamy się gości. Szeroki wachlarz produktów w portfolio firmy to świetne rozwiązania na święta, spotkania przy grillu, drugie śniadanie do szkoły, leniwy sobotni poranek z rodziną czy czas między posiłkami – opowiada Wiktor Kowalski.

Nowa platforma komunikacyjna rozpoczęła się z początkiem maja i została wsparta emisją spotu w kanałach online, intensywnymi działaniami w mediach społecznościowych, aktywacją konsumencką z nagrodami oraz kampanią outdoor w ośmiu największych miastach Polski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.