17.11.2022/15:52

Smalec Stelmański Sierpc zdobył Perłę Rynku FMCG Złoto

Jesteśmy polską firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej .Produkujemy smalec wieprzowy według staropolskiej receptury z dodatkiem cebuli, czosnku, jabłek, majeranku oraz przypraw. 

Stawiamy przede wszystkim na naturalny skład. Wkładamy dużo pracy i czasu w to, żeby nasz produkt spełniał wymagania i oczekiwania klientów.

Uważam, że warto angażować się w inicjatywy takie jak Perły rynku, ponieważ firma staje się dzięki temu bardziej zauważalna na rynku, otwierają się przed nią nowe możliwości biznesowe. Informację o tym, że nasz smalec otrzymał złoto w nadaniu, zamieścimy na firmowej stronie internetowej oraz profilach w mediach społecznościowych. Logo projektu będzie prezentowane na targach, wystawach oraz jarmarkach, w których bierzemy udział.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także