06.08.2019/13:22

Sobieski Trade zostanie przejęty?

Spółka Marie Brizard Wine & Spirits poinformowała o propozycji sprzedaży należącego do niej polskiego dystrybutora alkoholu Sobieski Trade firmie United Beverages z Torunia – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

Marie Brizard Wine & Spirits zdecydowało o sprzedaży Sobieski po przeglądzie strategii na lata 2019-2022. Cytowany przez „Puls Biznesu” Andrew Highcock, prezes Marie Brizard Wine & Spirits, twierdzi, że proponowana sprzedaż Sobieski Trade pozwoli jego spółce „skoncentrować wysiłki na rzecz naprawy i inwestycji na markach i działaniach generujących wartość”. 

Potencjalny nabywca Sobieski Trade to firma United Beverages. Jest ona jednym z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce i współpracuje z największymi producentami w kraju i na świecie. Jest obecna na rynku od ponad 20-tu lat, będąc również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • wysłannik przyszłości 22.08.2019

    "skoncentrować wysiłki na rzecz naprawy i inwestycji na markach i działaniach generujących wartość” przeciez mbws jest już trupem. sprzedaja ST tylko po to żeby jeszcze przez jakiś czas pobujac się na pensji w mbws. żadna z tych ekip w erze mbws nie miała pojęcia o tym co robi. nie identyfikowali się z firmą. trzymali sie żeby wydoic kasę od roboli Polaczkow. smutne ale prawdziwe. niestety takie traktowanie i sprzedawanie nas przez rządzących mamy chyba już zapisane w naszym dna od zarania dziejów

  • ,, 06.08.2019

    NIc Polskiego już w tej Polsce nie zostało Dramat i zgrzyt ,MASAKRA. Kaczyński,Morawiecki ,widzicie co się w ogóle dzieje ??

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.