28.06.2018/13:45

Solidarność chce objąć zakazem handlu sklepy franczyzowe i - częściowo - centra dystrybucyjne

Wydłużenie doby pracowniczej, ograniczenie funkcjonowania w niedziele centrów dystrybucyjnych, zakazanie sklepom funkcjonowania jako placówki pocztowe, ograniczenie handlu na dworcach oraz korekta przepisów zezwalających na sprzedawanie w niedziele ryb i na handel przy cmentarzu - to najnowsze postulaty NSZZ "Solidarność" dotyczące ewentualnych zmian w ustawie o ograniczeniu handlu w niedziele.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • obywatel 03.07.2018

  Solidarność jest przereklamowana komu chcą dobrze chyba nie ludziom którzy pracują weźcie się sami do roboty bo od nic nie robienia same głupoty Wam do głowy przychodzą.
  DAJCIE LUDZIOM PRACOWAĆ !!!!! A najlepiej zamknijcie wszystko tylko nie zapomnijcie wyłączyć prądu i wody bo tam też pracują ludzie !!!!

 • Lucky Strajk 02.07.2018

  Związki są w stanie położyć każdą firmę. Wystarczy wmówić ludziom, że "czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy". Nie rozumiem jak w kraju w którym nie ma obowiązku pracy Ci co chcą pracować od razu brani sa pod buta związkowców.

 • Guru 02.07.2018

  No to kolejny etap to komisje pisowo-rydzykowe wspólne z policją, które natychmiast aresztują każdego kto handluje w niedziele. PIS walczy z handlem podobnie jak komuchy, komuniści też prowadzili bitwę o handel i zamykali i likwidowali sklepy.

 • lech 02.07.2018

  Solidarność....kto na nich płaci ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.