26.04.2019/12:05

Spar Polska: Nadal mamy licencję na szyld Spar

- Spar Polska S.A. kategorycznie zaprzecza nieprawdziwym informacjom, jakoby spółka Spar Polska S.A. nie posiadała licencji na organizowanie sieci Spar na terenie Polski - pisze w oświadczeniu zarząd firmy Spar Polska.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Iwona 26.04.2019

  Ile jest wart szyld bez ludi?

 • Anna01 26.04.2019

  Mam pytanie do Pana Leszka - A jak Pan chce tworzyć sieć, bojąc się rozmawiać z franczyzobiorcami i swoimi pracownikami? Czy to ma być dialog w formie tylko monologu nakazującego i gróźb z Pana strony?

 • Waldek 26.04.2019

  Panie L.B., z całym szacunkiem, ale proszę skończyć z tą ignorancją z Pana strony. Nagle się Pan obudził, że coś się w firmą dzieje nie tak - po tym jak Pana wiecznie nie ma w niej - bo to golf, lub inne ważniejsze sprawy. Sam Pan doprowadził do tego co jest i to co się stało, to konsekwencja braku zaangażowania w firmę i słuchania ludzi, którzy zajmują się detalem na co dzień. Niech Pani nie ma pretensji do ludzi, którzy jeszcze trzeźwo i realnie myślą, że próbują ratować swoje rodzinne małe biznesy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.