19.06.2017/12:21

SPAR Polska podejmuje współpracę z Akademią Sportu Andrzeja Suprona

SPAR Polska podjął współpracę z Akademią Sportu Andrzeja Suprona, która wspiera młodych i utalentowanych adeptów sztuki zapaśniczej. Sieć jest kojarzona z działaniami na rzecz sportu i aktywnego trybu życia, w czerwcu br. W Polsce firma od wielu lat sponsoruje sportowców zawodowych i wybrane wydarzenia sportowe.

W ramach współpracy nawiązanej z Akademią Sportu legendy polskich zapasów, Andrzeja Suprona, SPAR został sponsorem 21-letniego Kamila Kościółka, zapaśnika wywodzącego się z Rzeszowa, gdzie mieści się centrala firmy. Młody, utalentowany sportowiec ma szansę być w 2020 roku jednym z reprezentantów naszego kraju na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Kamil, mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie spore sukcesy, jest m.in. trzykrotnym mistrzem Polski Juniorów w zapasach, brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów oraz brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów w zapasach.

Akademia Sportu Andrzeja Suprona skupia utalentowanych zapaśników młodego pokolenia, którzy dzięki udzielanemu wsparciu mogą rozwijać swoje umiejętności i mają realne szanse na zdobycie dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej. Akademia Sportu jest stowarzyszeniem skupiającym ludzi ze świata sportu i biznesu, wspierających inicjatywę wprowadzenia zapasów do programu szkół podstawowych w ramach zajęć wychowania fizycznego. Celem Akademii jest również promocja zapasów wśród dzieci i młodzieży na terenie całego kraju.

SPAR na arenie międzynarodowej znany jest z wspierania Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce od ponad 20 lat. W Polsce firma wpiera m.in. złotego i srebrnego medalistę z Paraolimpiady z Rio de Janeiro, Rafała Wilka oraz serię biegów w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.