29.08.2019/14:46

Społem zrobiło skok technologiczny. W Kielcach ruszył najnowocześniejszy sklep sieci [GALERIA]

28 sierpnia, Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Kielcach otworzyła pod szyldem Mieszko swój największy i najnowocześniejszy sklep. 27 placówka sieci zlokalizowana jest w obekcie Plaza Park na rogu ulic Zagnańskiej i Jesionowej w Kielcach – pisze „Echo Dnia“.

Sklep kieleckiej spółdzielni ma 1200 m.kw. powierzchni i zatrudnia 26 sprzedawców. W sklepie znajduje się potężne 30 metrowa stoisko z obsługą, w ramach którego oferowane są mięsa, wędliny i sery. Owoce, warzywa oferowane są na stoisku z tak zwaną suchą mgłą, która ma zapewnić produktom świeżość. Jest bardzo duże stoisko ze zdrową żywnością, coraz popularniejszą wśród kielczan. Dużo miejsca poświęcono w markecie produktom własnym PSS Społem.

W sklepie zainstalowano infokioski, czyli urządzenia do sprawdzania szczegółowych danych na temat produktów, wiedzy której nie sposób zmieścić na opakowaniu produktu. Dowiemy się z czego jest on zrobiony, ile ma kalorii, dla kogo jest przeznaczony w szczególności oraz ciekawostki na jego temat. Ogromną atrakcją są prawdziwe neony, takie które były w Kielcach przed laty. Nawigują klientów i są dla sentymentalnym wspomnieniem.

Grzegorz Pabis, wiceprezes PSS Społem Kielce powiedział „Echu Dnia“, że nowy sklep to nie tylko największa powierzchnia, ale także najbogatsza oferta, najnowocześniejszy wystrój, wyposażenie i rozwiązania technologiczne w lokalu, słowem: sklep na miarę czasów.

Helena Gontarz, prezes PSS Społem Kielce wskazała, że sklep naszpikowany jest nowymi technologiami. I dodała, że Można powiedzieć, że spóldzielnia „buduje kolejną sieć sklepów na nowe stulecie“.

Źródło: Echo Dnia

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Arti 02.09.2019

    Byłem i zrobiłem już zakupy 3 razy. Nieprawdą jest, że ceny są wysokie ! Dla przykładu kupiłem : łopatkę wieprzowa za 9,99/kg, ćwiartkę z kurczaka - za 3,99/kg , masło extra z Włoszczowy za 3,59 , pomidora malinowego za 2,99 no i Pepsi 2,25 l za 2,99 . Jeśli to są ceny z kosmosu to tołdi daj sklep w Kielcach gdzie mogę kupić taniej. Wszystko świeże i pachnące.

  • tołdi 02.09.2019

    Po skoku na kieszeń klienta (ceny z kosmosu), czas na skok technologiczny.

  • Klient01 29.08.2019

    Nie pokazaliście najważniejszych rozwiązań w tym sklepie :(

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.