03.03.2020/17:34

Stacjonarny sklep wyprzedaje sprzęty niepotrzebne w wojsku. Klienci zachwyceni!

Agencja Mienia Wojskowego reaktywowała stacjonarny sklep ze sprzętem wycofanym z wojska – donosi dziennikbaltycki.pl. 27 lutego ruszył nowy sklep AMW, a już zaczyna w nim brakować towaru, bo cieszy się niezwykłą popularnością.

Rogatywki, hełmy, mundury pilota, nici, plecaki, a nawet spodki czy pędzle do golenia – takie przedmioty za grosze kupić można w reaktywowanym, stacjonarnym sklepie Agencji Mienia Wojskowego w Gdyni. Są to przedmioty wycofane z użytku w wojsku. Często kupić można nawet samochody.

Facebook/Agencja Mienia Wojskowego

Jak opisuje dziennikbaltycki.pl, lokal przy ul. Abrahama 36-44 w Śródmieściu od kilku dni przeżywa prawdziwe oblężenie. - Na razie mamy w ofercie ok. 80 pozycji - mówi Danuta Sikora, dyrektor oddziału regionalnego AMW w Gdyni w rozmowie z dziennikiem i dodaje, że wśród młodych ludzi panuje moda na militarne przedmioty, dlatego sklep ponownie uruchomiono w bardziej popularnej lokalizacji i była to dobra decyzja.

Główną atrakcją są nie tylko nietypowe i niedostępne zwykle dla cywili przedmioty, ale bardzo atrakcyjne ceny. Za kurtkę wyjściową wojsk lotniczych zapłacić trzeba 120 zł, za wojskowy beret – 10, za wojskowy aparat telefoniczny – 50, a za kaftan bezpieczeństwa -25 zł.

Dziennik relacjonuje, że klienci, których spotkali dziennikarze w lokalu przy ul. Abrahama, byli wprost zachwyceni wystawionym asortymentem. Ciężko kupić rzeczy tak dobrej jakości, jak np. kurtki czy wojskowe buty, w niskich cenach.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • dar 04.03.2020

    do ~D: jak najbardziej na czasie :-)

  • D. 03.03.2020

    Kaftany bezpieczenstwa??????

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.