15.10.2020/14:59

Starbucks we współpracy z Glovo wprowadza dostawy kawy w całej Polsce

Sieć Starbucks we współpracy z firmą Glovo uruchomiła dostawy kawy i wybranych produktów ze swoich kawiarni do „domów” polskich klientów wszędzie tam gdzie działają placówki firmy.

Po trzech miesiącach testów, które były prowadzone w pięciu polskich miastach sieć kawiarni Starbucks we współpracy z firmą Glovo uruchomiła dostawy kawy, napojów i wybranych produktów do „domów” klientów.  Usługa jest już dostępna w kawiarniach Starbucks w całej Polsce.

Uruchomienie przez Starbucks usługi dostaw do klienta jest reakcją na pandemię i konieczność utrzymywania dystansu społecznego, który utrudnia spotykanie się na miejscu, w kawiarniach sieci. Ze względów bezpieczeństwa dostawy będą odbywać się bezkontaktowo, a napoje i posiłki, jak zawsze będą przygotowywane z uwzględnieniem wszystkich wytycznych dotyczących higieny i bezpieczeństwa.

Sieć kawiarni Starbucks rozwijana jest w Polsce i regionie przez firmę Amrest.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także