07.07.2014/22:06

Sterole wskazane dla Polaka

Margaryny pomagające utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu to produkty, które z uwagi na swoje właściwości nie mogą być tanie. Nic więc dziwnego, że producentów niepokoją pogłębione promocje, które ostatnio zawładnęły tym segmentem.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • milka-hel 19.02.2017

    Jem i mam świadomość, że robię coś pożytecznego dla swojego zdrowia. Super, że wreszcie znalazł się producent, który do codziennego pożywienia dorzucił niezbędny dla zdrowego serca potas. Wspiera on prawidłowe ciśnienie krwi. Jako tzw. margaryna funkcjonalna Optima Cardio skutecznie obniża poziom cholesterolu już po dwóch, trzech tygodniach stosowania.

    Maksymalne efekty osiągniemy już po trzech tygodniach stosowania diety z użyciem Optima Cardio, nie zapominając oczywiście o aktywnym stylu życia. Dla mnie to ważne, że Optima Cardio ma znakomitą smarowalność i można jej używać od razu po wyjęciu z lodówki. Służy świetnie nie tylko jako „smarowidło”, ale także do pieczenia, smażenia czy duszenia. Jem ją więc na zdrowie!

    #OptimaCardioPotasPlus #OptymalneWybory

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.