22.05.2020/06:43

Stokrotka z akcją wsparcia lokalnej społeczności

Sieć Stokrotka wspiera medyków oraz rodziny z województwa lubelskiego, przekazując im zapasy żywności. W ostatnich dniach pomoc od firmy otrzymały Podstacja Pogotowia Ratunkowego „Czechów”, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Centrum Wolontariatu w Lublinie.

– Stokrotka jest częścią lubelskiej społeczności i jest otwarta na potrzeby innych. Tym bardziej teraz, w tych trudnych czasach, kiedy bardziej niż kiedykolwiek liczy się wzajemna pomoc oraz solidarność nie pozostajemy obojętni na apel tych, którzy potrzebują naszego wsparcia – podkreśla Arunas Zimnickas, prezes spółki Stokrotka.

Produkty marki własnej od Stokrotki, w tym słodycze, kawa, herbata, napoje energetyczne i kremy do rąk zostały przekazane ratownikom medycznym Podstacji Pogotowia Ratunkowego „Czechów”, pielęgniarkom z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz dawcom krwi i osocza z RCKiK w Lublinie. Stokrotka dostarczyła również paczki żywnościowe dla Centrum Wolontariatu w Lublinie, skąd następnie trafią do tysiąca rodzin z województwa lubelskiego, które z powodu epidemii znalazły się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Stokrotka, jako spółka handlowa stara się także przystosować do nowych realiów, podejmując wiele działań, które będą jak najbardziej korzystne z punktu widzenia klienta w obecnych, niepewnych czasach.

– Jesteśmy odpowiedzialną firmą, wiemy, że w związku z kryzysem budżety domowe w Polsce będą skromniejsze. Doskonalimy naszą ofertę, przygotowujemy specjalne promocje i obniżamy ceny tak, żeby każdy klient mógł zrobić w naszych sklepach zakupy na każdą okazję. Odpowiedzią Stokrotki na zbliżający się kryzys i mniejszą zasobność portfeli Polaków są produkty marki własnej o wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach – dodaje Arunas Zimnickas.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Trochę rzetelniej piszcie 25.05.2020

    Jaka Polska sieć handlowa??? Litewska.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.