24.10.2018/13:30

Świat Prasy ma już 250 salonów prasowych i szykuje dalszy rozwój

W Koronowie w woj. kujawsko-pomorskim wystartował 250. salon prasowy sieci Świat Prasy. Do końca tego roku wystartuje jeszcze 7 punktów.

Nowy salonik znajduje się w Galerii Coronovia, której najemcami poza Światem Prasy są: POLOmarket, Rossmann, Kik, Media Expert oraz cukiernia Pychatka.

W październiku Świat Prasy otworzył także swoje placówki w Biłgoraju (Galeria Biłgorajska), Świętochłowicach (Biedronka), Gorzowie Wielkopolskim (Stokrotka) oraz w Poraju (Pepco i Biedronka). Do końca roku Świat Prasy zamierza uruchomić jeszcze 7 sklepów. Tym samym w 2018 roku sieć osiągnie przychód netto ponad 200 mln zł.

W poprzednich latach Świat Prasy dokonał kilku przejęć lokalnych sieci prasowych i nie wyklucza dalszych akwizycji. Sieć chce się rozwijać także organicznie w tempie 35-40 sklepów rocznie.

Świat Prasy działa na terenie całego kraju. Posiada swoje sklepy nie tylko w galeriach handlowych, retail parkach, marketach spożywczych, czy węzłach komunikacyjnych, ale również w hotelach (np. Hilton) i biurowcach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.