24.03.2017/08:51

Szał Brytyjczyków na tle promocji w sieci Aldi

Kolekcja świec zapachowych na Dzień Matki Aldi Mother’s Day Candles sprzedaje się na pniu - donosi portal Peterborough Telegraph. Towar znika z półek, w ciągu kilku godzin w całym kraju wyprzedano zapasy. Świece natychmiast pojawiły się w serwisie eBay, gdzie kupowane są nawet z 11-krotnym przebiciem.
 

Świece w ramach oferty „specialbuy”, w cenie zaledwie 3,99 funta, dostępne są w trzech zapachach: Granat Noir, Frezja z gruszką oraz Limonka i mandarynka. Mają formę eleganckiego szklanego pojemniczka, zdobionego srebrnym deseniem. Reklamowane były jako idealny prezent na Dzień Matki. Podobne produkty firm konkurencyjnych kosztują ponad 40 funtów.

Nic dziwnego, że towar promocyjny – jak zawsze zaznaczają sieci „dostępny do wyczerpania zapasów” – już po kilku godzinach zniknął z półek dyskontów Aldi na całych Wyspach. Za to wkrótce świece pojawiły się na eBayu. Jeden z użytkowników przyznał, że na komplecie trzech świec zarobił 80 funtów. Średnie oferty to 18 funtów za sztukę lub 30 funtów za komplet.

Zdaniem przedstawicieli brytyjskiego oddziału Aldi świece oferowane przez sieć nie tylko dorównują jakością produktom konkurencyjnych firm, ale są też od nich większe i dłużej się palą. Podczas gdy czas świecenia wyrobów konkurencyjnych to średnio 45 godzin, produkt z oferty niemieckiego dyskontera emanuje miły zapach średnio przez 48 godzin świecenia.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.