08.11.2017/19:42

Szef Grupy Maxima: Przejęcie Stokrotki to logiczny krok w naszej strategii rozwoju

Litewski operator Grupa Maxima negocjuje przejęcie notowanej na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych spółki Emperia Holding, która zarządza m.in. siecią prawie 400 supermarketów Stokrotka. Władze grupy określają ten ruch jako logiczny krok w realizacji strategii biznesowej litewskiej firmy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Mila 15.12.2017

    Ale kto będzie w sklepach pracował za takie małe pueniądze. Moje koleżanki uciekają do Biedronki , Lidla, Kauflanda. Różnica w zarobkach jest ogromna. Zamiast marzyć o strategiach, partnerze biznesowym powinni orientować sie w płacach , które są konkurencją. Piwstają nowe sklepy ale szybko je zamkną z braku kadry.

  • Maciej 13.11.2017

    Stokrotka sprzedając się straci jakaś cześć przytomnych klientów, którzy chcieli wspierać Polski kapitał. Szkoda, ze w Polsce liczy się jednostka a nie naród...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.