18.07.2019/08:59

Szopi.pl i Tłocznia Chocznia dostarczą produkty do lodówkomatów InPostu [TYLKO U NAS]

Firma InPost znalazła kolejnych partnerów do dostarczania produktów do lodówkomatów - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Tym razem współpracę z firmą Rafała Brzoski podjęła Tłocznia Chocznia i szopi.pl.

Lodówkomaty to urządzenia działające na podobnej zasadzie jak paczkomaty. Możemy zamówić do nich zakupy, które odbierzemy w dogodnej dla nas porze, a przez ten czas przechowywane będą w odpowiedniej temperaturze. Mogą być to produkty mrożone, chłodzone, lub wymagające temperatury pokojowej. Niezależnie od pory roku i aury będą na nas czekać przechowywane w odpowiedniej temperaturze.

InPost, właściciel lodowkomatów, zyskał właśnie kolejnych partnerów. Do tej pory działał w porozumieniu z firma cateringową Projekt Karma. Teraz współpracę z firmą podjęła Tłocznia Chocznia – małopolski, regionalny producent ekologicznych soków tłoczonych na zimno, oraz szopi.pl.

Szopi.pl to serwis, dzięki któremu możemy zrobić zakupy w jednym z wybranych sklepów nie ruszając się sprzed komputera. Tworzymy listę zakupów i ktoś robi je za nas, dostarczając je do domu, pracy lub np. lodówkomatu. Obecnie serwis wraz z aplikacją umożliwiają wybór produktów z 5 sieci handlowych: Lidl, Biedronka, Carrefour, Auchan i Tesco. Po wybraniu produktów przydzielony klientowi zostaje personalny shopper, który robi zakupy a potem je dostarcza pod wskazany adres. Zakupy pojawiają się na miejscu w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia, lub później, o wybranej porze.

Koncept lodówkomatów został dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Na polskim rynku to druga tego typu usługa. Podobną zaoferowali wcześniej twórcy coolomatów działających na podobnej zasadzie.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ktośtamnapewno 20.07.2019

    Zaraz będzie z okazji zimy Rękawiczkomat.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.