10.05.2020/20:12

Szymon Piduch odchodzi ze stanowiska prezesa Dino Polska. Co dalej?

Szymon Piduch, w porozumieniu z zarządem i radą nadzorczą, złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu Dino Polska oraz z członkostwa w zarządzie z dniem najbliższego ZWZ. Rezygnacja związana jest z planowanym przejściem Piducha do rady nadzorczej spółki.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

9 komentarzy

 • KK&d 12.05.2020

  Dino postawił na lokalizacje w małych miastach które wycciskane są przez demografię jak cytryna. Z roku na rok będzie tylko trudniej ale na razie zakrywają to i inflacja wewnętrzną i nowymi otwarciami. Zostaną im emeryci ale tutaj też przed branżą usług pogrzebowych kilka super lat. LIDL właśnie oglosil a inni już tam są i wchodzą w zdalne zamówienia i odbiór towaru w sklepie. Za chwilę wszyscy to dopracują i w tej wiosce ci co zostaną i będą mieli duży portfel będą mogli wyklikać raz w tygodniu duże zakupy na smartfonie i jechać odebrać duże fajne zakupy w fajnej sieci. Dino zostanie na tych sklepikach z parówkami tanim piwem tania wodą i pieczywem bo warzywa na wioskach są z ogródka. Reasumując małe miasta fajny pomysł ale bez dlugien perspektywy.

 • Mistrz 11.05.2020

  Pycha kroczy przed upadkiem

 • CTX 11.05.2020

  Brawa za dotychczasowy wkład w rozwój biznesu ! - przejście na bardziej strategiczne pozycje pozwoli na jeszcze lepszą pracę. W Dino nawet właściciel przegląda nowe lokalizacje ;) Pozdrowienia

 • zyta 11.05.2020

  Wszystko fajnie i pięknie, życzę powodzenia, ale ja jak wchodzę do sklepów Dino, to odpycha mnie brak fajnych produktów non food do kupienia. To jest sklep dla gospodyń domowych (oczywiście nie obrażając nikogo). Nie ma żadnych ciekawych tekstylnych produktów typu ciuchy, torby, plecaki czy jakieś saszetki jak w ofercie lidla czy biedronki. Dino niczym nie przyciąga. A iść kupić spożywkę, to można wszędzie.

 • Praktyk 11.05.2020

  Vycie figurantem tez meczy,10 lat - wypala,nawet,jesli soe nie podejmuje,zadnych istotnych decyzji.

 • Hahahah 10.05.2020

  Czyżby figurant na wylocie

 • Mój nick 10.05.2020

  Czyli dla managerów nadzieja, że w kończy przyjdzie ktoś kto profesjonalnie potrafi zarządzać a nie jak obecnie zero profesjonalizmu. Niestety ale poziom kadry wyższego szczebla obrazuje poziom całej fizmy a jest jaki jest.....kto pracuje to wie

 • ktos zorientowany 09.05.2020

  nic... bedzie jak zawsze. Zarzad wöascicela . Wszystkie decyzje podejmowaö i bedzie podejmowaö on. Z nikim sie nie liczac. Uastapi go ktos kto bedzie to firmowal jak Pan Szymon.

 • Dziad 08.05.2020

  Hahahaaahahaaaahaha

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.