25.10.2018/11:22

Ta linia produktowa podbija serca klientów

Firma YORK PL zachęcona niezwykłą popularnością linii PEPITA marki YORK poszerzyła ją o kolejne piękne akcesoria do pielęgnacji domu.

Wśród nowości znajduje się funkcjonalny MOP płaski, atrakcyjnie wykonane klamerki czy miękkie i przyjemne w dotyku akcesoria tekstylne. Wykonane zostały z miłością do detalu i dbałością o funkcjonalność i skuteczność. Nie tylko ułatwią prace porządkowe, ale dodatkowo ozdobią każde wnętrze oraz dostarczą przyjemności z użytkowania estetycznych i ładnych akcesoriów.

Aby uzyskać ten wspaniały efekt, na produktach linii PEPITA marki YORK zastosowana została technologia IML. Proces produkcyjny polega na połączeniu produktu oraz etykiety wykonanych z tego samego materiału. Opakowanie wytworzone w ten sposób cechuje się wysoką jakości druku oraz możliwości poddania go w całości procesowi recyklingu.

Filmik YORK PEPITA, zachowany w konwencji dynamicznego teledysku, opowiada historię życiową YORKOWYCH bohaterów z towarzyszącymi im w tle produktami PEPITA.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.