15.10.2018/09:36

Targi sieci Hitpol przyciągnęły setki wystawców

Dwudniowe wydarzenie, które odbyło się w Zakopanem, było okazją do podsumowania dotychczasowej działalności, wymienienia się doświadczeniami oraz przedstawienia planów sieci na przyszłość.

Zorganizowana na początku października przez F.H.U. Hitpol konferencja dla franczyzobiorców odbyła się po raz trzynasty. W tym roku na tragach, w pierwszej części, swoją ofertę zaprezentowało 110 firm. Była więc okazja do zapoznania się z trendami i nowościami rynkowymi oraz skorzystania z promocyjnych warunków zakupowych oferowanych towarów. Spotkanie było również szansą dla wszystkich uczestników do nawiązania nowych relacji biznesowych.

W drugim dniu konferencji odbyło się podsumowanie dotychczasowych działań sieci oraz przedstawienie planów na przyszłość. Omówiono m.in. działania sieci w obszarze marketingu, a także strategię asortymentową. Podczas konferencji podsumowano także nową edycję Programu Dobrego Klienta. Na kolejny rok, Hitpol zapowiedział już zmiany w szacie graficznej gazetki promocyjnej, cykl szkoleń dla partnerów, kontynuację programu lojalnościowego oraz dalszy rozwój marketingu internetowego.

Podsumowanie roku 2018 sieci Hitpol zostało zwieńczone wręczeniem nagród i wyróżnień dla franczyzobiorców. Sieć, za profesjonalne zarządzanie placówką handlową, rzetelną oraz lojalną współpracę z dostawcami oraz szczególne zaangażowanie w rozwój, podziękowała swoim partnerom, przyznając im tytuły: Brązowego, Srebrnego i Złotego Partnera Roku 2018. W tym roku sieć doceniła również zaufanie i znaczący wkład w promowanie marki na ogólnopolskim rynku FMCG, przyznając tytuł Ambasadora marki Hitpol oraz podziękowanie za zaufanie i bezpośredni wpływ na rozwój sieci poprzez tworzenie nowych placówek handlowych pod marką Hitpol w latach 2017/2018.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.