31.10.2016/09:30

Tesco chce „płacić” za polecenie dobrego pracownika

Okres przed świętami Bożego Narodzenia, szczególnie przełom listopada i grudnia to czas niezwykle wzmożonego ruchu w sklepach. Podczas tego gorącego okresu sieci potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Tesco szukając ludzi do pracy postanowiło „płacić” swoim pracownikom za polecenie nowych osób.

W okresie listopad-grudzień Tesco poszukuje pracowników na umowę zlecenie, którzy będą w tym czasie będą wspierać zespół. Firma wskazuje, że „mogą to być studenci, którzy chcą sprawdzić się w pracy po zajęciach na uczelni, mamy przebywające na urlopie macierzyńskim oraz wszyscy, którym zależy na elastycznych godzinach pracy.”

Dodatkowo Tesco zaproponowało swoim pracownikom nagrody za polecenie wartościowego pracownika. Jeśli pracownik sieci zarekomenduje osobę  (w dniach od 18 października do 15 grudnia 2016 r.), a kandydat: przejdzie pomyślnie proces rekrutacji, podpisze umowę z Tesco oraz przepracuje minimum 80 godzin od 1 listopada do 31 grudnia 2016 roku, to otrzyma bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Tesco.

Sieć sugeruje również, że pracownicy mogą „zarekomendować swoich bliskich także na wolny etat (pełny lub niepełny) w dowolnym sklepie, biurze lub centrum dystrybucji i otrzymać jeszcze wyższą nagrodę.”

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.