03.06.2020/13:10

Tesco uruchomiło nowy program wsparcia dla pracowników

Sieć Tesco uruchomiła w Polsce nowy program wsparcia naszych pracowników - Employee Assistant Programme (EAP). Projekt jest odpowiedzią na wyzwania związane ze zdrowiem i samopoczuciem, w tym poradami związanymi z sytuacją pandemii.

Jak zapewniają przedstawiciele sieci Tesco Employee Assistant Programme to program bezpłatnego, poufnego i bezstronnego doradztwa dla pracowników i ich rodzin. Dzięki niemu pracownicy sieci Tesco mogą skorzystać z porad związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem – od wskazówek dotyczących poprawy kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania się, po porady dotyczące relacji w rodzinie oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych i konfliktowych.

W ramach EAP uruchomiono również specjalną sekcję z poradami, jak radzić sobie w czasach pandemii.

Tesco Polska to sieć 330 sklepów – supermarketów i hipermarketów kompaktowych – działająca na polskim rynku już od ponad 20 lat.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.