15.11.2016/14:39

Tesco urządzi „czarny piątek” posiadaczom karty Clubcard

Black Friday (czyli Czarny Piątek), to pierwszy dzień potężnych obniżek cen, który rozpoczyna w USA okres wyprzedaży i przedświątecznych zakupów. Jednak oferty na "czarny piątek", coraz częściej pojawiają się także w sieci handlowych działających w Polsce. W ubiegłym roku można było spotkać dedykowane promocje m.in. w sklepach Tesco, Matras, czy Marks & Spencer. W tym roku Tesco wraca z konceptem, ale dedykuje go użytkownikom programu lojalnościowego Clubcard.

W tym roku Tesco chce dzięki „czarnemu piątkowi” zwiększyć liczbę uczestników programu lojalnościowego. To do posiadaczy kart Clubcard będzie skierowana oferta „niesamowitych” zniżek, które brytyjski operator przewiduje w tym dniu dla polskich konsumentów. Oferta będzie obowiązywać od piątku 25 listopada od godziny 6 rano do niedzieli 27 listopada lub do wyczerpania asortymentu. Tylko dla posiadaczy karty Clubcard.

Jak informują przedstawiciele Tesco “karta Clubcard jest programem lojalnościowym sklepów Tesco, a Black Friday jest jedną ze specjalnych korzyści, jakie przygotowujemy specjalnie dla członków Clubcard (takich jak promocje, specjalne vouchery, bony i zniżki).” 

Mimo że niektóre oferty będą dostępne we wszystkich rodzajach sklepów, to tesco nie planuje poszerzać normalnego asortymentu w danym sklepie w Black Friday. Na przykład, w mniejszych sklepach sieć nie sprzedaje elektroniki (supermarket, express) i nie zmieni się to podczas Black Friday.

Tesco zarządza w Polsce siecią ok. 430 hiper- i supermarketów, zaś w całym regionie (Czechy, Słowacja, Węgry, Polska) ma prawie 1000 sklepów.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ania 25.11.2016

    Tesco Stalowa.JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!Promocja miała obowiązywać od godz.6.00 byłam w sklepie od 5.00 z chwila otwarcia stoiska z artykułami promocyjnymi ,,Black Friday 2016'' tj.godz 6.00 zostałam poinformowana ze wszystkie Konsole X box One za 999zł. oraz x box 360 za 699zl zostały już sprzedane o 4.00. po cenie obowiązującej od godz 6.00!!!!!! Kierowniczka wzruszyła ramionami i tyle w temacie!!!OSZUŚCI !!!! KŁAMCY !!!! ODRADZAM ZAKUPY W TEJ SIECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.