06.10.2020/13:14

Tomasz Chróstny, prezes UOKiK, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Szef Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Tomasz Chróstny będzie gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020. Konferencja organizowana przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się w dniach 12-13 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Prezes UOKiK wygłosi wystąpienie otwierające drugi dzień kongresu (13 października).

Tomasz Chróstny prezesem urzędu antymonopolowego został w styczniu 2020 r. Wcześniej, od sierpnia 2019 r., był wiceprezesem UOKiK i odpowiadał za ochronę konsumentów oraz przygotowanie Urzędu do przejęcia zadań związanych z ograniczaniem zatorów płatniczych w gospodarce.

Karierę zawodową rozpoczął uczestnicząc w projektach z zakresu badania sprawozdań finansowych instytucji finansowych, wyceny przedsiębiorstw oraz wykrywania przestępstw i nadużyć finansowych. Następnie przygotowywał analizy ekonomiczne, rynkowe i sektorowe oraz prognozy gospodarcze.

Pracował w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a następnie w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, gdzie do 25 sierpnia 2019 roku pełnił funkcję dyrektora Departamentu Analiz Gospodarczych. Ponadto jest przedstawicielem ministra właściwego ds. gospodarki w radzie naukowej Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Posiada doświadczenie dydaktyczne i badawcze – jest nauczycielem akademickim w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

Sprawdź koniecznie, kto jeszcze weźmie udział w kongresie.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także