29.02.2020/13:35

TOP wiadomości tygodnia: Aldi, Kaufland, Spar, Żabka, Tesco, Frisco.pl, Minister Ardanowski, Grupa Eurocash

8. Sieć Kaufland obniża ceny ponad 3000 produktów

Już od 27 lutego klienci sklepów Kaufland skorzystają ze stałej obniżki cen na ponad 3 000 produktów dostępnych w sieci. W związku z planowaną w Polsce od kwietnia obniżką VAT na wiele kategorii produktów - Kaufland zdecydował się zaoferować niższe ceny w swoich sklepach już miesiąc wcześniej.

9. Koronawirus spowodował kolejki w e-sklepach z żywnością. Frisco.pl i Carrefour oblegane przez klientów

Polacy przestraszyli się koronawirusa. W sklepach internetowych dostarczających żywność trudno jest zarezerwować szybki termin dostawy, a z półek znikają produkty sypkie, dania gotowe, sucha karma dla zwierząt i towary z długim terminem przydatności.

10. W Żabce będzie można wpłacać pieniądze na konto. Sieć startuje z nową usługą

Nowa usługa pozwoli użytkownikom kart Mastercard wpłacać gotówkę na konto w dowolnym sklepie sieci Żabka. Usługa o nazwie „Wpłacaj na kartę” ma być alternatywą dla wpłatomatów.

11.Luis Amaral, prezes Grupy Eurocash: Rozwój detalu jest ważniejszy niż ekspansja zagraniczna

Od kilku lat w kontekście ekspansji i rozwoju Grupy Eurocash przewijał się temat ekspansji zagranicznej. Luis Amaral, prezes zarządu Grupy Eurocash w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl zasygnalizował, że spółka porzuciła na razie plany wyjścia za granicę na rzecz skoncentrowania się rozwoju w segmentu detalicznym w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.