10.09.2021/05:03

Jak zacząć sprzedawać na Allegro? Trwa webinarium WH Fokus. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WYDARZENIU!

Zapraszamy do oglądania

Zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu WH Fokus - tym razem porozmawiamy o tym, jak zacząć sprzedawać na najpopularniejszej platformie e-commerce w Polsce, czyli Allegro!

Podczas spotkania z ekspertami przeanalizujemy krok po kroku ścieżkę, jaka czeka każdego nowego e-sprzedającego. Porozmawiamy o barierach, jakie mogą spotkać osoby zaczynające swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie, jak również o tym, na jakie benefity mogą liczyć decydując się na taką działalność. Zapytamy także o to, jakie narzędzia do analizy sprzedaży warto znać oraz jak można wypromować na portalu swoją ofertę.

Poznamy z pierwszej ręki historie osób, którym udało się odnieść sukces na Allegro, zapytamy o ich doświadczenia i rady dla osób dopiero planujących wejście w branżę e-commerce.

Przygotujcie się na potężną dawkę wiedzy!

 

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.