11.07.2013/09:27

Trzy nowe placówki Netto

Od 11 lipca sieć Netto ma 286 sklepów w Polsce. Rynkowa pozycja duńskiego dyskontera umocniła się w Wielkopolsce, na Pomorzu i w stolicy Dolnego Śląska.

11 lipca o godz. 8, ruszyły trzy nowe sklepy Netto: w Koninie, przy ul. Szarych Szeregów, w Kołobrzegu, przy ul. Jedności Narodowej oraz we Wrocławiu, przy ul. Kiełczowskiej. We wszystkich wymienionych miejscowościach sieć Netto jest obecna od dawna – w Kołobrzegu i Wrocławiu miała dotąd dwa sklepy, w Koninie jeden. Nowe placówki powstały na własnych działkach sieci, mają 750 mkw. powierzchni handlowej, a do obsługi klientów zatrudniono 12-osobowe załogi. Przy każdym z nowych marketów powstał parking na ponad 55 samochodów. Tradycyjnie w sklepach znalazły się także stoiska poddzierżawców – piekarnicze, mięsne i prasowe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.