19.07.2021/13:13

TZMO - podwójny Jubileusz 70/30!

W 2021 roku firma obchodzi swój podwójny Jubileusz: 70-lecie przedsiębiorstwa Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych oraz 30-lecie Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA. 

13 sierpnia 1991 roku pracownicy firmy utworzyli spółkę akcyjną TZMO SA, która wykupiła majątek przedsiębiorstwa od Skarbu Państwa. To był przełomowy moment historii firmy. 

Uwierzyliśmy,że czas zmian ustrojowych, jakie zaszły na przełomie lat 80-tych i 90-tych w Europie Środkowo-Wschodniej, otwiera nowe drogi rozwoju i tylko od naszej determinacji zależy jak te możliwości wykorzystamy. Zdecydowaliśmy się zmierzyć z naszymi marzeniami o silnym przedsiębiorstwie, które z sukcesem konkuruje na rynkach świata - mówi Jarosław Józefowicz, Prezes Zarządu TZMO SA od 1991 a Dyrektor TZMO w latach 1981-1991

Dziś w skład Grupy TZMO wchodzi 56 spółek, zlokalizowanych w 18 krajach świata: Austria, Białoruś, Czechy, Dania, Federacja Rosyjska, Francja, Indie, Litwa, Łotwa, Niderlandy, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Ukraina, USA, Węgry. Nasze produkty docierają do Klientów żyjących w 80 państwach. Międzynarodowy Zespół pracowników liczy ponad 8000 osób.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.