19.05.2020/14:11

Unilever dostarczy lody pod drzwi. Pomoże w tym Uber Eats

Unilever łączy siły z Uber Eats, gwarantując dostawę lodów prosto do rąk konsumentów. Zamawiających nie obowiązuje minimalna wartość zamówienia.

Wszyscy użytkownicy platformy dostaw jedzenia Uber Eats w największych miastach Polski mogą już delektować się najbardziej popularnymi lodami koncernu Unilever bez wychodzenia z domu.

W ofercie nowej usługi znajdziemy takie marki jak Magnum, Ben & Jerry’s oraz Breyers.

Lody dostępne są w formacie pint (kubki o pojemności 465ml) oraz w multipackach (zestawy po 6 sztuk na patyku). W ofercie znajdziemy różne popularne wersje smakowe, jak również wersje lodów dla wegan czy warianty fit o obniżonej kaloryczności. Z dostawą Uber Eats każdy znajdzie coś dla siebie!

Po złożeniu zamówienia w aplikacji Uber Eats lody dostarczone będą w około 30 minut,

a dostawca gwarantuje transport w specjalnych torbach termicznych, dzięki czemu lody dojadą do konsumentów zamrożone.

Zamawiających nie obowiązuje minimalna wartość zamówienia, a do ceny lodów doliczany jest koszt dostawy. Pojawiają się już atrakcyjne kody rabatowe, których wykorzystanie gwarantuje darmową dostawę.

Pierwsze miasta w których można skorzystać z oferty to Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań i Trójmiasto, a kolejne będą sukcesywnie dodawane tam, gdzie dostępna jest platforma Uber Eats.

Produkty zamawiane w aplikacji przez konsumentów dostarczane są z małych zamrażarek

w lokalnych punktach sprzedaży, z długimi godzinami otwarcia, co pozwala konsumentom zamawiać ulubione lody, także po godzinach otwarcia standardowych sklepów. Odpowiednio zmapowane punkty odbioru lodów pozwalają na optymalnie krótki czas dostawy do zamawiającego, tak by lody dojechały w pełni zmrożone.

Globalnym partnerem koncernu Unilever zapewniającym sprawne funkcjonowanie dostaw bezpośrednio do domów konsumentów jest Uber Eats, który na bieżąco dostarcza wyniki sprzedaży lodów z wirtualnych sklepów do Unilevera.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.