31.05.2019/14:26

Urban Outfitters będzie najemcą powierzchni w warszawskiej Elektrowni Powiśle

Marka modowa Urban Outfitters otworzy pierwszy sklep w Polsce i w Europie Środkowej. Będzie się mieścił w rewitalizowanym kompleksie urbanistycznym Elektrownia Powiśle – informuje serwis Money.pl.

Pierwsza placówka Urban Outfitters w Polsce i regionie zlokalizowana będzie w galerii handlowej, mieszczącej się we wnętrzu zabytkowej Elektrowni Powiśle, której rewitalizację prowadzi firma White Star Real Estate wraz z Tristan Capital Partners.

Dwupoziomowy sklep o powierzchni niespełna 900 mkw oferował będzie odzież i akcesoria modowe, ale także kosmetyki oraz książki i płyty z muzyką.

Urban Outfitters to międzynarodowa sieć modowa z siedzibą w Filadelfii. Jest obecna w USA i Kanadzie, w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Holandii i Danii, a także w Izraelu i Pakistanie. Łącznie prowadzi ok. 200 butików.

W 2015 r. White Star Real Estate we współpracy z Tristan Capital Partners podjął decyzję o zakupie elektrowni i nadaniu jej oficjalnej nazwy Elektrownia Powiśle. Zdecydowano o rewitalizacji i utworzeniu miejsca wielofunkcyjnego, które pozwoli przywrócić elektrowni jej dawną świetność i sprawi, że stanie się jednym z najbardziej reprezentatywnych symboli współczesnej Warszawy.

Czytaj więcej na stronie money.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.