08.02.2019/14:12

Usługa Amazon Cash umożliwia płacenie gotówką za zakupy w serwisie online

Usługa Amazon Cash adresowana jest do tych osób, które nie posiadają kart płatniczych albo z jakichś względów preferują płatności gotówkowe. Koncern promuje nową usługę przekazując karty podarunkowe za każdą transakcję.

Aby skorzystać z usługi Amazon Cash, wystarczy udać się do jednego z punktów partnerskich sieci stacjonarnych – CVS pharmacy, GameStop lub 7 Eleven – okazać wygenerowany wcześniej kod kreskowy lub podać numer telefonu w celu identyfikacji konta na Amazonie, a następnie wpłacić gotówkę.

Wpłacona kwota zostanie dopisana do konta Amazon Balance i może być wykorzystywana podczas zakupów. Wpłacić można od 5 do 500 dolarów.

Za każdą transakcję w ramach usługi Amazon Cash firma przekazuje na konto Amazon Balance kartę podarunkową. Wartości bonusu nie podano. Użytkownicy, którzy po raz pierwszy skorzystają z usługi i wpłacą 25 dolarów, otrzymają dodatkowe 5 dolarów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.