05.04.2013/01:38

VII zlot motocyklistów handlowców 20-22 września – czas na decyzje

Wszystkich motocyklistów, którzy zawodowo mają do czynienia z branżą FMCG – detalistów, hurtowników, logistyków, producentów, przedstawicieli handlowych – jeszcze raz serdecznie zapraszamy na VII Zlot. Gospodarzem wydarzenia jest w tym roku Ustronianka, a patronem jak zwykle „Wiadomości Handlowe”.

Nie zwlekajcie z decyzją – we wrześniu w górach jest pięknie, przygotowujemy atrakcyjny program, a w ogóle to mało jest równie sympatycznych i kulturalnych spotkań motocyklistów, jak zloty naszej branży. Zgłaszajcie zamiar przyjazdu na adres mailowy pk@wiadomoscihandlowe.com.pl lub malgorzata.wojtas@wiadomoscihandlowe.com.pl.

Z oczywistych względów organizacyjnych musimy mieć listę „pewniaków”, czyli osób, które przyjadą na pewno, którym zarezerwujemy miejsca w DW Zameczek w Ustroniu. Oczywiście przewidujemy pewną rezerwę miejsc, ale gwarancją przyjęcia rezerwacji jest wpłata 250 zł. Kwota ta, na zasadzie All inclusiv, pokrywa koszty całego pobytu: od kolacji w piątek 20 września, po śniadanie w niedzielę 22 września, jak i noclegi, grille i inne posiłki, transfery, dyskotekę oraz zwiedzanie różnych obiektów. Opłata uwzględnia nawet „poprawiacze” nastroju. DW Zameczek (ul. Gościradowiec 4-6, www.zameczek-ustron.pl), który będzie naszą bazą główną, położony jest w przepięknym miejscu Ustronia, na zboczu Równicy wśród łąk i lasów, a równocześnie kwadrans piechotą do centrum tej perły Beskidów Cieszyńskich. Dojazd asfaltem na miejsce ułatwi dotarcie właścicielom „kredensów” i ciężkich choperów, a trafić będzie łatwo, ponieważ dodatkowo umieścimy wskazówki, gdzie skręcić. Tu będziemy nocować, bawić się, tu w sobotę posłuchamy prelekcji Przemka Salety, który jest nie tylko słynnym bokserem i miłośnikiem motocykli, ale również podróżnikiem i uroczym gawędziarzem. Stąd wyruszy bus, którym osoby, chcące odpocząć od jednośladu, udadzą się na zwiedzanie okolicy.

Czeka na nas trasa wycieczkowa długości około 113 km, którą przejedziemy w sobotę, zatrzymując się przy najciekawszych atrakcjach regionu, m.in. wjedziemy na szczyt skoczni narciarskiej, z której skakał „Orzeł z Wisły”.Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.