21.02.2020/12:06

W ciągu najbliższych miesięcy KiK chce uruchomić 60 sklepów

Nowe sklepy KiK ruszają w pięciu miejscowościach. Marka podała, że w pierwszych tygodniach 2020 r. uruchomiła placówki w Gdyni, Wysokiem Mazowieckiem, Kobyłce, Łodzi i Kolbuszowej. W kolejnych miesiącach zapowiadane jest otwarcie około 60 sklepów KiK w Polsce.

KiK zamknął 2019 rok z wynikiem ponad 320 lokalizacji. Było to rekordowe osiągnięcie w dotychczasowej historii marki w Polsce, które jednocześnie miało zapowiadać dalszą ekspansję. Spółka przewiduje, że będzie mieć 350 sklepów prawdopodobnie jeszcze w pierwszym półroczu.

– Zakończyliśmy 2019 rok dość efektownie, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy podtrzymać tę dobrą passę i podsumowując pierwsze tygodnie nowego roku mówić o uruchomieniu 5 nowych sklepów, modernizacji sklepu w Łodzi oraz o otworzeniu pierwszego KiKa w Jaworze jeszcze przed końcem lutego. Jest to również swego rodzaju zapowiedź naszych dalszych działań – mówi Marcin Ostrowski, expansion manager sieci sklepów KiK.

Spółka nie chce zwalniać tempa rozwoju. W styczniu został otwarty drugi sklep w Gdyni, a także pierwszy sklep w Wysokiem Mazowieckiem i Kobyłce. W lutym do grona nowych lokalizacji dołączyły: pierwszy sklep w Kolbuszowej i siódmy sklep w Łodzi. Poddano także modernizacji inny łódzki sklep KiK, znajdujący się w CH Atut. Przed końcem lutego sieć pojawi się jeszcze w Jaworze.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.