29.06.2016/15:38

W Mirabelce mamy pełną swobodę

Dwa nowe sklepy jeszcze w tym roku

Dzisiaj firma państwa Bilskich to dziesięć sklepów spożywczych znajdujących się w promieniu 15 kilometrów od magazynu centralnego zlokalizowanego w miejscowość Krynka, w której mieszkają właściciele. Są to sklepy niewielkie, ale bardzo dobrze zatowarowane, we wszystkich są gazetki sieci i inne promocje. W sklepach pracuje około 40 osób, większość od wielu lat. W firmie państwa Bilskich nie ma rotacji pracowników. W sklepach panuje przyjazna, rodzinna atmosfera, często są to lokalne miejsca spotkań. W magazynie centralnym znajduje się na stałe kilkaset indeksów, które transportuje własna flota samochodów dostawczych. Pozostałe produkty dostarczają lokalne hurtownie spożywcze oraz lokalni producenci.

Od dwóch lat firma działa w ramach sieci sklepów Mirabelka. Wcześniej właściciele odrzucili kilka innych ofert. – W Mirabelce mamy pełną swobodę. Współpraca daje nam możliwość uzyskania dodatkowych rabatów na towary, wyposażenie, bonusów retro, wsparcia koordynatorów sieci. Promocje gazetkowe nie są robione naszym kosztem, nie wnosimy też z tytułu udziału w sieci żadnych opłat. Wspólnie rozwijamy się  szybciej i jesteśmy w stanie konkurować z zachodnimi sieciami – mówi Agnieszka Bilska. Natomiast jej mąż zdradza plany na przyszłość: – Jeszcze w tym roku zamierzamy otworzyć dwa nowe sklepy. Jeden z nich będzie we własnym, już powstającym lokalu, o powierzchni około 140 mkw. Drugi o powierzchni około 70 mkw. – w wynajmowanym lokalu, w sąsiedniej miejscowości. Natomiast w 2017 roku otworzymy kolejny sklep o powierzchni 150 mkw. Dalszym krokiem, który rozważamy, jest połączenie wszystkich sklepów z centralą wspólnym oprogramowaniem. Oczywiście nie skupimy się tylko na nowych placówkach, będziemy także etapami modernizować wszystkie już istniejące sklepy. Stały rozwój jest naszą receptą na sukces – przyznaje Andrzej Bilski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.