27.04.2020/13:50

W mniejszym gronie również możesz spędzić miło czas przy grillu

Rozpoczynający się właśnie sezon grillowy już na starcie zapowiada się inaczej niż wszystkie dotychczasowe. Nie tak huczny, w mniejszym gronie i z większym dystansem. Nie oznacza to jednak, że na naszych stołach ma zabraknąć ulubionych produktów. Dlatego nie odpuszczamy grilla!

„Tak od 100 lat smakują dobre chwile. A przy grillu wyjątkowo” – z tym hasłem marka Pudliszki wchodzi w ten wyjątkowy sezon. Mamy świadomość jak głęboko zakorzeniona w polskim społeczeństwie i silnie powiązana z początkiem maja jest tradycja spotkań przy rozgrzanym ruszcie. Z tego powodu dołożyliśmy wszelkich starań by zadbać o rekordową dostępność produktów dedykowanych na grilla. Aby to osiągnąć obok naszych standardowych działań uruchomiliśmy bezpieczny model telesprzedaży, który w szybki sposób pozwala nam dotrzeć ze specjalną ofertą do 30 tysięcy sklepów na terenie całego kraju.

Kolejnym etapem jest zbudowanie widoczności produktów w punktach sprzedaży. W związku z tym wyposażyliśmy naszych przedstawicieli w rozbudowany wachlarz narzędzi mający na celu wyróżnić markę Pudliszki na półce oraz pozwolić w łatwy, i szybki sposób zbudować atrakcyjna ekspozycję poza kategorią. Nasza oferta w rozpoczynającym się sezonie grillowym to przede wszystkim szeroka gama ketchupów oraz smakowych sosów zimnych dostępnych w różnych gramaturach w zależności od potrzeb. Każdy z tych produktów stanowi idealne dopełnienie ulubionych potraw z rusztu i jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Pamiętajmy, że sezon grillowania nie kończy się na długim weekendzie majowym. Tegoroczne wakacje również zapowiadają się wyjątkowo. Z powodu sytuacji panującej na świecie spodziewamy się większej ilości urlopów w Polsce, co z całą pewnością przełoży się na liczbę kiełbasek na ruszcie. Jedno jest pewne – na stole nie może zabraknąć produktów z logiem marki Pudliszki. Tym bardziej warto zadbać o odpowiednie zatowarowanie sklepu tym pożądanym przez konsumenta asortymentem.

Sezon 2020 jest jedyny w swoim rodzaju również z powodu okrągłego jubileuszu, setnej rocznicy urodzin marki Pudliszki. Stworzona w 1920 roku po dziś dzień stawiana jest jako wzór do naśladowania. Ten jubileusz napawa nas ogromną dumą i do jego świętowania chcemy zaprosić naszych konsumentów. Na początek w największych stacjach telewizyjnych, kanałach tematycznych oraz najpopularniejszych portalach internetowych emitowany jest urodzinowy spot reklamowy, który będzie można zobaczyć aż do połowy czerwca. Jednak to nie wszystko. Dodatkowo przygotowaliśmy szereg atrakcji z ogólnopolskimi loteriami na czele w których do wygrania jak zawsze będą atrakcyjne nagrody.

Przez te 100 lat marka Pudliszki na stałe wpisała się w kulinarny krajobraz Polski. Nasz asortyment to nie tylko produkty grilowe ale i bogata oferta dań gotowych, sosów gorących, produktów pomidorowych i wiele innych. Dlatego zalecamy by w te wakacje, i nie tylko w ofercie sklepu nie zabrakło produktów, które sprawdzą się na grillu, wakacyjnym biwaku czy jako dodatek do pysznego, rodzinnego obiadu.