27.06.2014/11:35

W Opolu Auchan zastąpił Reala

Pierwszy hipermarket Auchan ruszył 27 czerwca w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu. Powstał w wyniku rebrandingu przejętego przez francuską grupę marketu Real.

Market był nieczynny zaledwie trzy dni, jednak proces zmiany szyldu rozpoczął się już w marcu. Otwarcie poprzedziło prawie 2000 godzin szkoleń dla pracowników sklepu, rozpoczęto zmiany systemu informatycznego. W okresie od maja do czerwca przebudowywano wnętrze sklepu i dostosowywano jego wystrój do modelu Auchan. Czerwiec zaś to stopniowe zmiany handlowe, zatowarowanie sklepu oraz prace wykończeniowe. Wszystko to przy w pełni pracującym sklepie. – Umocniło to nas w przekonaniu, że dwie świetnie wyszkolone, doświadczone ekipy Real i Auchan zapewnią najwyższą jakość obsługi naszych klientów – zauważa Marek Szeib, dyrektor generalny Auchan Polska. Marek Szeib podkreśla, że tak szybka zmiana szyldu z Reala na Auchan była możliwa także dzięki współpracy z właścicielem CH Karolinka, firmą Black Rock. Pozytywnie odpowiedziała ona na wniosek Auchana o zmianę stawek czynszowych. Zostały one wyraźnie obniżone, co otworzy drogę do szybkiego rebrandingu sklepu. Opolski Auchan na powierzchni 8300 mkw. oferuje prawie 60 pozycji asortymentowych. Klienci mają do dyspozycji 32 stanowiska kasowe.


 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.