20.12.2018/10:06

Park handlowy Nowa Mleczarnia w Radzyminie zainaugurował działalność

15 grudnia spółka MDS Invest otworzyła park handlowy Nowa Mleczarnia w Radzyminie k. Warszawy. Operatorem spożywczym w obiekcie jest Biedronka.

MDS Invest to spółka należąca do i rozwijana przez rodzinę Piwków, do której należy również sieć sklepów spożywczych API Market. Park handlowy w Radzyminie jest drugim tego rodzaju obiektem w portfolio MDS Invest.

W radzymińskiej Nowej Mleczarni oprócz Biedronki swoje lokale posiadają także: Hebe, CCC, Pepco i Martes Sport. Obiekt został skomercjalizowany w 100 proc. Klientom parku handlowego udostępniono parking na 90 aut, bankomat i paczkomat InPostu.

- Geneza nazwy parku handlowego pochodzi od tego, iż w przeszłości znajdowała się tam mleczarnia. Chcieliśmy nawiązać do historii tego miasta - tłumaczy Paweł Piwek, manager ds. rozwoju MDS Invest.

Nowa Mleczarnia ulokowana jest w centrum Radzymina, przy skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Kapitana Stefana Pogonowskiego; w pobliżu sali koncertowej, szpitala, szkoły i przystanku PKS.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.