29.03.2022/10:50

Intermarche i Bricomarche w Polsce zwiększyły sprzedaż o 11,3 proc. Sieć kontynuuje projekty cyfrowe i program przebudowy sklepów

W zeszłym roku Grupa Muszkieterów, zrzeszająca niezależnych przedsiębiorców pod szyldami sieci Intermarché i Bricomarché, osiągnęła w Polsce sprzedaż w wysokości prawie 1,7 mld euro, co oznacza wzrost o 11,3 proc. Uwzględniając sprzedaż paliw, obroty wzrosły o 13,9 proc. do 1,9 mld euro.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Bolo 29.03.2022

    Ta jasne, jeśli jest tak dobrze to dlaczego żaden nowy franczyzobiorca do Was się nie przyłącza? Spółka SCA PR (spółka zakupowa Intermarche) jest cały czas pod wodą, z dużą strata bilansową. Tak po prawdzie to nigdy Intermarche w Polsce nie było rentowne. Przez całą historię "matka" Francja dotowała i dotuje ten polski biznes.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także