01.04.2021/13:20

Intermarche zamiast supermarketu Tesco w Poznaniu. Grupa Muszkieterów otwiera kolejny sklep w koncepcie Power

Grupa Muszkieterów przejęła lokalizację, w której wcześniej znajdował się sklep konkurencyjnej marki – Tesco. Jest to drugi supermarket Intermarché w mieście. Oferta placówki została przygotowana zgodnie z nowoczesnym konceptem sieci Power. 
 

Nowe Intermarché działa w Poznaniu, przy ul. Mrągowskiej 4, w miejscu, gdzie wcześniej znajdował się sklep Tesco. Supermarket został uruchomiony w koncepcie Power. W poznańskim Intermarché znajduje się piekarnia, wędzarnia, a także sprzedawane są ryby na lodzie. Sklep prowadzi własny rozbiór mięsa, produkcję wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych. 

Wśród praktycznych rozwiązań wdrożonych w sklepie jest zamontowanie kas z dłuższymi taśmami kasowymi oraz miejscem na torby klientów. Dla wygody kupujących urządzenia chłodnicze z mrożonymi produktami zostały zlokalizowane bliżej kas.

– Cieszymy się, że kolejni mieszkańcy Poznania mogą w wygodny sposób korzystać z bogatej oferty Intermarché. Nowo otwarty sklep oferuje klientom wiele udogodnień oraz dostęp do świeżych produktów, a wdrożenie konceptu Power pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby konsumentów. Wśród korzyści dla mieszkańców Poznania są także dodatkowe dochody do budżetu miasta pochodzące z podatków oraz akcje społeczne – mówi Thierry Klupczynski, prezes dyrekcji handlowej Intermarché w Polsce. 

I dodaje: – Ponadto właściciel sklepu planuje poszerzać ofertę dodatkowych usług. Wkrótce planowane jest wdrożenie rozwiązania Intermarché Drive, dzięki któremu klienci mogą zamawiać produkty online, a następnie odbierać je o dowolnie wybranej godzinie w sklepie stacjonarnym. 

W ofercie sklepu jest szeroka gama produktów świeżych, bio, fit, wegetariańskich, wegańskich, a także dań gotowych. Klienci mają możliwość zakupu wędlin, mięs czy serów na dwa sposoby: w sprzedaży tradycyjnej oraz w formie gotowych, świeżo zapakowanych w próżniowe woreczki porcji. Co ważne, znaczna część tych artykułów jest produkowana w poznańskim sklepie, a następnie odpowiednio pakowana, co jest gwarancją najwyższej jakości. 

Ponadto w supermarkecie jest dostępna automatyczna wyciskarka świeżego soku pomarańczowego i jabłkowego oraz samoobsługowa krajalnica do pieczywa. W specjalnie wyznaczonym miejscu na terenie supermarketu klienci znajdą miejsce z kulinarnymi inspiracjami, ofertą promocyjną oraz sezonową. Ponadto w asortymencie sklepu jest dostępna zróżnicowana gama alkoholi, w tym 1 000 pozycji piw rzemieślniczych. W wybrane piątki i soboty osoby kupujące w Intermarché będą mogły skonsultować wybór wina z sommelierem.

Także wizualna odsłona Intermarché w Poznaniu jest spójna z założeniami konceptu Power – dotyczy to elewacji sklepu oraz szaty graficznej. Powierzchnia supermarketu wynosi 3 000 mkw., a przed supermarketem jest zlokalizowany parking dla klientów liczący 400 miejsc. W dniu otwarcia sklepu, 18 marca, na przybyłe osoby czekały takie atrakcje jak: degustacje, animacja dla dzieci oraz promocje.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także