24.03.2020/11:24

Walmart organizuje punkty drive-through do wykonywania testów na koronawirusa

Walmart uruchomił w Chicago dwa pilotażowe stanowiska, w których pobierane są próbki do testów na obecność koronawirusa. Punkty drive-through przeznaczone są dla zmotoryzowanych – informuje Motley Fool.

Amerykański detalista we współpracy z władzami federalnymi, stanowymi i lokalnymi uruchomił dwa stanowiska, w których można oddać próbkę do testu na obecność koronawirusa. Punkty zlokalizowane są na parkingach przy marketach sieci.

Obecnie stanowiska dostępne są dla pracowników służb publicznych, zaangażowanych w walkę z epidemią koronawirusa – lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, aptekarzy itd. – których praca naraża na większe ryzyko zakażenia wirusem.

Punkty obsługiwane są przez pracowników delegowanych przez ministerstwo zdrowia i opieki społecznej oraz przez farmaceutów zatrudnionych w sieci Walmart. Program jest pilotażem i będzie rozszerzany na kolejne placówki.

Źródło: fool.com

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.