08.11.2022/09:00

Wanpy zdobyły Perłę Rynku FMCG 2022 Srebro

Wanpy to najsmaczniejsze, najzdrowsze i najbezpieczniejsze przekąski dla psów i kotów.

 

Jako jedne z nielicznych posiadają aż 16 najważniejszych światowych certyfikatów potwierdzających:

  • najwyższą jakość produktu
  • bezpieczeństwo dla zwierząt
  • spełnienie norm bezpieczeństwa produkcji i ochrony środowiska

Żadna z dostępnych w Polsce przekąsek, nawet tych najbardziej ekologicznych i naturalnych, nie spełnia tak wysokich norm i nie posiada tylu certyfikatów co przekąski Wanpy.

W chwili obecnej oferujemy 21 przekąsek dla psów i 5 dla kotów, pakowanych w atrakcyjnie zaprojektowane 80 lub 100 gramowe opakowania z zamknięciem strunowym.

Oprócz standardowych smaków takich jak: kurczak czy kaczka, oferujemy np. przekąski z tuńczykiem, dziczyzną, słodkimi kartoflami czy dorszem. Przekąski z kurczaka można bezpiecznie podawać nawet tym psom i kotom u których kurczak z innych karm wywołuje ostre reakcje alergiczne".

Kategoria przekąsek dla zwierząt jeszcze nigdy nie rozwijała się tak dynamicznie jak w ostatnim czasie - mówi Aneta Olędzka Prezes Milton CDI wyłącznego dystrybutora marki Wanpy w Polsce i CEE. Dlatego 2 lata temu kiedy zgłosił się do nas producent marki, po krótkiej analizie rynku i jego potencjału rozpoczęliśmy współpracę.

Producentem marki Wanpy jest firma Yantai Pet Food która jest największym producentem przekąsek na świecie posiada 16 fabryk. Jest to jedna z największych firm świata notowana na liście Fortune 500. Co roku w laboratoriach są tworzone nowe innowacyjne produkty opatentowane na całym świecie. To Yantai jako pierwsza firma na przykład stworzyła kremowe przekąski dla kotów w saszetkach które są naszym największym hitem. Koty, nawet te najbardziej wybredne je wprost uwielbiają.

Sprzedajemy nasze przekąski Wanpy w całej Europie do największych sieci handlowych oraz sieci zoologicznych. W Polsce przekąski Wanpy są dostępne we wszystkich największych hurtowniach zoologicznych, najlepszych sklepach zoologicznych i sieciach sklepów zoologicznych jak np. w całej sieci Maxi Zoo.

Zdobycie nagrody Perły FMCG to dla nas wielkie wyróżnienie, osobiście serdecznie dziękujemy wszystkim członkom Jury za oddanie głosów na naszą markę.

Słyszeliśmy że zdobycie tej nagrody pomogło bardzo wielu markom w rozwoju. Dlatego wierzę że i nam ta nagroda doda skrzydeł i zdobędziemy wielu nowych klientów w Polsce. Współpracujemy w Polsce z lekarzami weterynarii którzy potwierdzają najwyższą jakość przekąsek, które są w 100% naturalne i zdrowe. Marka jest również polecana przez hodowców psów i kotów.

Jeśli szukacie Państwo produktów które pomogą Wam we wzroście kategorii pet food w waszej sieci albo w waszym sklepie zdecydowanie polecam wybór Wanpy. Mamy najpiękniejsze opakowania, na których są grafiki najpopularniejszych ras psów i kotów, na półce prezentują się doskonale od razu przyciągają wzrok klientów i zachęcają do zakupu. Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa do kontaktu i wprowadzenia marki Wanpy na półki swojego sklepu - Aneta Olędzka

Prezes Milton CDI,  wyłącznego dystrybutora marki Wanpy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także