28.02.2020/11:02

WARSAW PACK, 3-5 marca 2020. Najszybciej rozwijające się Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań w Polsce

To już V edycja wydarzenia, podczas którego spotka się branża opakowań reprezentowana przez polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Warsaw Pack oferuje kompletny przegląd najnowszych technik pakowania, rodzajów opakowań, etykiet, automatyki i robotyki, a także rozwiązań logistycznych oraz e-commerce.              

Targi nastawione są w dużej mierze na premierę produktów i usług, czemu sprzyja obecność wiodących wystawców z branży. Wydarzenie zaplanowane na trzy dni, od 3 do 5 marca 2020 r, przyciągnie tysiące branżowych odwiedzających do PTAK Warsaw Expo, międzynarodowego ośrodka targowo-kongresowego, największego obiektu tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

W tym roku targi Warsaw Pack zajmą powierzchnię około 40 tys. m2, czyli aż dwa razy większą niż przed rokiem. Podyktowane jest to rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli sektora opakowań oraz dynamicznym rozwojem tego rynku. W nowoczesnej przestrzeni wystawienniczej Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, zostaną zaprezentowane różnego rodzaju opakowania, w tym spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, transportowe oraz przemysłowe. Zobaczymy również maszyny pakujące i maszyny etykietujące, oraz szeroką ofertę dedykowanych etykiet.

Bogaty program merytoryczny:

3 marca 2020

  • Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne Opakowania. Organizator Świat Druku  
  • Modern Packaging. Ekotransformacja opakowań – wizja 2030. Organizator SIMP i Polska Izba Opakowań.

4 marca 2020

  • Opakowania w Obiegu Zamkniętym - Ergonomia i minimalizacja a efektywność środowiskowa i kosztowa. Organizator Rekopol.
  • Forum Przedsiębiorców Branży Opakowań. Organizator Polska Izba Opakowań i Santander 

Każda kolejna edycja Warsaw Pack przyciąga więcej gości. W poprzedniej edycji udział wzięło ponad 9,2 tys. uczestników, zaprezentowano 148 maszyn oraz 623 opakowania różnego rodzaju i zastosowania.

Istotnym wydarzeniem towarzyszącymi Warsaw Pack są targi Food Tech Expo, Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych, prezentujące kompleksową ofertę producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji spożywczej. Rejestracja na WARSAW PACK upoważnia także do wejścia na Food Tech Expo.

Zobacz więcej na: www.warsawpack.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.